piątek, 2 maja 2014

Polecenia muzyczne #9


Dawno nie było "Poleceń muzycznych". Postaram się, by ukazywały się regularnie, najlepiej w weekend, kiedy każdy ma więcej czasu dla siebie i słuchania muzyki. Jak zwykle są to utwory z różnych gatunków. Niekoniecznie do regularnego słuchania, jednak warto je znać. 
  

Pierwszą propozycją w dzisiejszych poleceniach jest utwór "Rather be". Nie ukrywam, że wpadł mi w ucho i nie mogę się od niego uwolnić. Uwielbiam pianino, rytmiczny bit, dobry wokal. Jest to chillowa nutka, która kojarzy mi się z wszystkim, co dobre. Piękna pogoda, dobre nastroje...taaaaaak. 

 

Kolejna propozycja to remix Beyonce wykonany przez Radzimira Dębskiego pod pseudonimem „Jimek”. Pamiętam buuum, który miał miejsce po wygranej kompozytora w konkursie na najlepszy remix utworu „End of time”. Mimo, że Radzimir jest znakomitym kompozytorem i tworzy niesamowite utwory, nie ma parcia na showbiznes i rzadko można spotkać go na czerwonym dywanie. Może to i dobrze..Odciął się od etykietki, często przyczepianej celebrytom, czego nie można zarzucić innym muzykom, którzy bywają na wszystkich imprezach włącznie z dożynkami i festynami.


Ostatnia propozycja na dzisiaj to Arctic Monkeys i kawałek "Do i Wanna Know?". Co tu za dużo pisać...po prostu włączcie i się delektujcie ;-) Coś niesamowitego!


Miłego słuchania! 

1 komentarz:

  1. Wszędzie szukałam tej piosenki Rather Be! W końcu wiem kto ją wykonuje :)
    A.

    OdpowiedzUsuń