sobota, 31 maja 2014

Polecenia muzyczne #13

Dni uciekają, a mi zostało coraz mniej czasu na naukę do egzaminu. Mimo tego odnajduję czas na słuchanie muzyki. Zawsze podkreślam, że potarfię odnaleźć coś dla siebie w każdym z gatunków. Udowadniam to własnie teraz, gdy w moich poleceniach znajdują się utwory zespołów jak AC/DC, Budki Suflera czy Blues Brothers. Tym razem mocne brzmienia, bardzo charakterystyczne. Niezastąpione, niepowtarzalne i jedyne. Zapraszam!


Kultuwy film, kultowa historia i kultowa muzyka. Nie ma co mówić, tylko słuchać i słuchać. Polecam dużo więcej utworów tych dwóch tajemniczych panów. Coś niesamowitego.


Znany i uwielbiany przez miliony ludzi zespół, mnóstwo hitów na koncie i rewelacyjne "Highway to hell". Z pewnością jest to utwór, który znajduje się na samym szczycie listy. Niezapomniany, cały czas inspirujący i wprowadzający ciało w ruch. Utwór został wykorzystany w zabawnej komedii o grupie przyjaciół, którzy wybierają się po latach znajomości w podróż na legendarnych motocyklach - Harleyach. Polecam "Gang dzikich wieprzy".Budka Suflera to jeden z najbardziej znanych i kultowych zespołów w Polsce w latach młodości naszych rodziców. Swoją działalność zakończył w tym roku. Szkoda, bo jego fani z pewnością czują niedosyt. Mimo wszystko zapisali się już na kartach historii polskiej muzyki i do dziś możemy z tego korzystać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz